Witamy serdecznie

Witamy na stronie internetowej Studia fotograficznego Romeo Foto. Firma została założona w 2009 roku i dzięki dotacjom z UE działa na rynku usług fotograficznych, realizując usługi na wysokim poziomie technicznym, wykorzystując do tego celu profesjonalny sprzęt fotograficzny marki Nikon. Dysponujemy również sprzętem studyjnym, dzięki któremu możemy wykonać każdego rodzaju zdjęcia w miejscu zleconym przez klienta, np. w siedzibie firmy, w plenerze, itp.

 

Studio Romeo Foto świadczy usługi w zakresie:

- fotografii ślubnej, reportażowej, ślubne sesje plenerowe,

- fotografii dziecięcej, portretowej, rodzinnej,

- fotografii okolicznościowej (rocznice, urodziny, komunie, chrzciny, jubileusze),

- fotografii portretowej i reklamowej (zdjęcia na potrzeby stron internetowych, katalogów, folderów, broszur, ulotek, itp.)

- obróbki graficznej fotografii (wycinanie tła, zmiana tła, kolorystyki, itp. oraz przygotowanie zdjęć do publikacji na stronach internetowych),

- grafika komputerowa (projektowanie i przygotowywanie do druku wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów i innych)

- skanowanie i retusz starych, uszkodzonych fotografii.


Dane kontaktowe:

Romeo Foto Roman Wielgus

38-303 Kobylanka 387

tel. 784 471 950

NIP: 738-132-85-27

 

Ochrona praw autorskich.

Wszystkie zamieszczone fotografie zostały wykonane przez autora strony Romana Wielgusa, chyba że w opisie zdjęcia jest podany inny autor. Prawa autorskie i majątkowe do zdjęć są zastrzeżone. Nie można używać fotografii ani ich części nawet przetworzonych bez uzgodnienia z autorem.

Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

Copyrights (c) 2009-2014 Romeo Foto. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.